Aquasymbióza / O nás

O nás

Aqua Symbióza je rodinná firma ktorá sa pretransformovala z exportnej firmy vyvážajúcej akváriové ryby počas 90tych rokov, na predajňu chovateľských potrieb špecializujúcu sa na akvaristiku. S počtom 82 predajných akváríí s celkovým objemom 14 500L, sme sa zaradili medzi predajne s najširšou ponukou rýb odchovaných z domácej produkcie a dovozových exotických rýb. V roku 2002 sme rozšírili sortiment aj o morskú akvaristiku s pravidelnými importami morských živočíchov. 

4V súčastnosti prevádzkujeme akvaristickú predajňu s najväčšou ponukou morských rýb a živočíchov v Bratislave, taktiež so širokou ponukou sladkovodných rýb, rastlín a vodných živočíchov. Ponukou akvárií a technického vybavenia s odborným poradenstvom sa radíme medzi špičku v akvaristickom odvetví. 

Popri ponuke štandartných akváriíí a akváriových kompletov renomovaných značiek ponúkame možnosť výroby akvárií neštandartných rozmerov, výrobu a inštaláciu akváriových kompletov a veľkoobjemových nádrží na mieru zákazníkovi, s ktorou máme dlhoročné skúsenosti. Nami zhotovené akváriá sú pri pravideľnej starostlivosti ozdobou vo vašich domácnostiach a verejných priestoroch.

Taktiež poskytujeme starostlivosť a servis o akváriá.

2 1 3 5 6 7 8 9 10 11          

 

 

Prihláste sa do newslettra

Odoberajte náš newsletter a majte prehľad o novinkách

© 2024, aquasymbióza.sk
Tvorba web stránok a redakčný systém od firmy AlejTech, spol. s r.o.